14 Ağustos 2012 Salı

Lila Kutu Ağustos 2012

Bu ayki Lila kutum görünüşte dolu ama ne yazık ki benim işime yarayacak pek ürün yok. Ürünlerin çoğunu annem benden çok beğendiği için ona verdim (vermek zorunda kaldım desem daha doğru sanki :)).

  • Golden Lady Compact Pure Powder Rengi bana en az iki ton koyu geldi. Koyu olmasaydı da içerik bilgisini bir yerde göremediğim için kullanmayı düşünmüyordum. 
  • Aviva Rose Angels Duş Jeli Adında gül geçmesinden dolayı gül kokusu alacağımı düşünmüştüm ama burnum yanılmıyorsa bana yasemin kokulu gibi geldi. Bu ürünün de içerik bilgisini bir yerde göremedim, bu nedenle kullanmayı düşünmüyorum.
  • PCO Whitening Mask Daha önceki kutularımdan birinde gelmişti. Tek seferde bir şey anlaşılabileceğini zannetmiyorum, kür olarak uygulamak etkisini anlamak için daha uygun. Koyun plesentası denince içim de hafiften bir tuhaf olmuyor değil yani.
  • Tung Dil Fırçası ve Dil Macunu Dil fırçalamanın ülkemizde pek yaygın bir alışkanlık olduğunu sanmıyorum. Düzenli diş ipi kullanan bana bile farklı gözle bakılırken dil için özel fırça tutmaz gibime geliyor. Ki aslında ağızdaki bakterilerin çoğunun dilde olduğu düşünülürse mutlaka yapılması gereken bir eylem.
  • Rebul Mandarine Kolonyası Kokusu çok hoş. Lavantalısı hem aynı küçük boyu ile çantamda, hem de büyük boyuyla evimizdeydi. Bu ufaklığı da çantama atarım diyordum ki annem kaptı :(.
  • Rareblossom Antiaging Krem Annemden kurtarabildiğim ürünlerden. Denemeyi heyecanla bekliyorum.
  • Petal Fresh Organik Şampuan Biberiye özlü bu şampuan daha önceki kutularımın birinden çıkmıştı. Şampuanlar konusunda hassas olduğum için nişanlıma vermiştim, kullansın ziyan olmasın diye. Saçları inanılmaz kepekliydi, denedikleri işe yaramıyordu. Bu şampuanı denedikten sonra şaka gibi ama kepeğinin 95%'i yokoldu. Şampuanın büyük boyunu aldık (kremiyle beraber geliyor ama o kremini kullanmıyor), zannediyorum asla değiştirmeyecek şampuanını (Haha reklam gibi oldu). Biberiyeli olan hacim verici, bende saç derisi problemlerim nedeniyle çay ağacı özlü olanını denedim ama ne yazık ki bende hiç işe yaramadı. Ben Lush'ıma devam ediyorum, bu tester da nişanlıma gider artık.
  • Live Clean Argan Oil Restorative Shampoo Şampuanı hem içeriği hem firmanın değer yargıları nedeniyle çok beğendim. Ama keşke şampuan yerine başka bir ürün yollansaydı, çok çok mutlu olurdum. Sitede şu an kullandığımdan başka şampuan kullanınca saç derim irite oluyor diye belirtmeme rağmen ısrarla şampuan testerı yollanıyor. Neyse hiç değilse firmayı tanıma fırsatım oldu. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder